O nás

Jsme SATREL

Firma SATREL byla založena v roce 2002, jako firma se specializací na elektro projekci, výrobu rozvaděčů, montáže a obchodní činnosti spojené.

Po celou dobu působnosti firmy, dochází k jejímu rozvoji a zdokonalování prováděných činností, zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni pro zajištění jejich odborné zdatnosti a profesionality.

Firma SATREL s.r.o. se při svých činnostech zaměřuje především na velmi vysokou kvalitu odváděných činností, čímž si získala a nadále získává široké portfolio spokojených zákazníků, kteří oceňují profesionalitu a kvalitu.

Naše firma za dobu svého působení zrealizovala množství zakázek pro subjekty zaměřené na různá odvětví, realizace firmy SATREL s.r.o. lze najít u významných subjektů zaměřených na průmyslovou výrobu, energetiku, administrativu a obchod, zemědělství, občanské stavby a další.

Veškeré činnosti firmy probíhají s maximálním zřetelem na vysoký standart realizace, profesionalitu a rovněž komfortní a férový přístup k zákazníkovi.

Společnost se stále přizpůsobuje potřebám trhu a dle toho se nadále rozvíjí. Aktuálně rozšiřuje své působení o projekční a realizační činnosti spojené s energetickými úsporami v návaznosti na fotovoltaiku a tepelná čerpadla.

Věříme, že i Vy oceníte náš přístup k Vašim požadavkům a zakázkám.

Tým Satrel

© 2022 Agentura WEBX. Václavské náměstí 1, Praha, 110 00
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!